English (United Kingdom)   Lithuanian
M E S   A T V I R I   V I S I E M S   G A L V I J Ų   A U G I N T O J A M S   ! 

Kilmės knyga

cow-herd-pic-getty-523833360

Lietuvos galvijų veisėjų asociacija nuo 2003 m. sausio 1 dienos pradėjo vesti  Holšteinų ir holšteinizuotų galvijų Kilmės knygą. Joje yra registruojami LGVA narių laikomi galvijai. Šioje knygoje registruotiems veisliniams galvijams yra išduodami kilmės pažymėjimai. Juose nurodyti kilmės, produktyvumo bei veislinės vertės duomenys.

Kilmės knyga suskirstyta į A, B, C ir papildomą skyrius, į kuriuos galvijai registruojami pagal tai, kiek jų kilmės duomenų yra registruota centrinėje duomenų bazėje.

Kilmės knygos vedimui duomenis du kartus per metus teikia valstybinė įmonė “Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centras” ir valstybinė įmonė “Gyvulių produktyvumo kontrolė”.

Atsiųstuose duomenyse aptiktos klaidos asociacijoje netaisomos, bet apie jas pranešama aukščiau paminėtoms institucijoms, kurių duomenų bazėse šios klaidos turi būti taisomos. Klaida laikoma tai, kai duomenys apie galviją yra netikslūs arba jų trūksta.

Jei norite, kad išrašytume kilmės pažymėjimą jūsų galvijams, kreipkites elektroniniu adresu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu 8 37 393 253.